Baigėsi mūsų mokyklos bendruomenės iššūkis „ Mašiotukai visi drauge – apžygiuos aplink Lietuvą“. Džiaugiamės visais žygeiviais, kurie miklino savo kojeles, „ vėdino“ smegenis, išvaikščiojo daugybę miško takelių, išvėdino savo plaučius. Per šį laikotarpį iššūkio dalyviai stebėjo pavasarėjančią Lietuvos gamtą, gėrėjosi mūsų krašto žaluma. Kaip gera gyventi Lietuvoje! Koks gražus žalias, čiulbantis, čiurlenantis mūsų kraštas.
Iššūkio metu įveikėme 602 žygius. Nužygiavome 4980 kilometrų, t.y 2,9 karto apėjome aplink Lietuvą. Valio!
Aktyviausios buvo 1 a ir 1 c klasių bendruomenės.
Aktyviausias tėtis – Aurimas Verbliugevičius ( 209 km)
Aktyviausia mama – Malvina Bytautaitė ( 179 km)
Ištvermingiausias tėtis – Saulius Čebanauskas ( 100 km nuėjo vieno žygio metu).
Aktyviausias mokinys – Paulius Sakavičius ( 168 km) ir jis dar tik pirmokas. Bravo!
Na, o gegužės 31 d. visi mokyklos pirmokai su mokytojomis Ingrida, Asta, Jolita, Rima, Kristina, Aiste ir Monika sudalyvavo iššūkio užbaigimo „ Lampėdžių karjero ir miško takais“ žygyje. Labai didžiuojamės savo mažaisiais žygeiviais.
Ačiū Trenk Turo komandai už suteiktą galimybę aktyviai leisti laisvalaikį ir pažinti savo gimtąjį kraštą.