2024 m. vasario 26 d. – kovo 6 d. Kauno P. Mašioto mokykloje vyko ,,Lietuvių kalbos dienos“. Pirmą savaitę mokiniai buvo supažindinti su įdomiais faktais apie lietuvių kalbą, rytmetyje ,,Žodžių bomba“ taisė netaisyklingai vartojamus lietuviškus žodžius bei posakius. Pertraukų metu mokyklos koridoriuje ieškojo užkoduotų QR kodu liaudiškų dainų posmų ir aiškinosi senovinių žodžių prasmę. Juk šiais metais Lietuvos dainų šventės šimtmetis! Antrą savaitę pravėrė tautosakos lobių skrynią ir atlikdami interaktyvias užduotis minė mįsles ir savo žodyną turtino sparnuotais posakiais. Visa mokyklos bendruomenė įsitraukė į gražiausio lietuviško žodžio rinkimus. Šeimose ir klasėse vyko gražiausio lietuviško žodžio rinkimai. Kiekviena klasė iliustravo ir pristatė savo išsirinktą žodį. Gražiausiu lietuvišku žodžiu pripažintas žodis – MEILĖ. ,,Lietuvių kalbos dienų “ organizatorės – Kauno P. Mašioto mokyklos mokytojos V.Žukienė, A.Žemgulytė, V.Labunskienė, V.Judokienė,, Kalba yra didžiausia lietuviškumo žymė, tai turime siekti, kad mūsų vaikai gražiai, taisyklingai kalbėtų“ ( M.Pečkauskaitė).