Kovo 4 d. – šv. Kazimiero šventė. Kazimierinės – tai pagarbos Lietuvos globėjui diena.
Šia proga mūsų mokykloje vyko Kaziuko mugė.
Save parodyti, kitų pažiūrėti, parduoti ar nusipirkti rankų darbo daiktų susirinko ne tik mokiniai, jų mokytojai, mokyklos darbuotojai, bet ir tėveliai, mamytės, seneliai.
Mugei mūsų mokinukai visuomet ruošiasi labai nuoširdžiai: kas mezgė, kas siuvo, kas gamino papuošalus, kepė pyragus ir kitus skanumynus 🍡🍬🥧🍢🥮!!!
Prekystaliai linko nuo gausybės pyragų, dirbinių, kuriems papuošti vaikai ir jų tėveliai nepagailėjo nei laiko, nei sumanumo. Niekas iš kermošiaus negrįžo be pyragų, malonių smulkmenų ir puikios nuotaikos!
Pradinių klasių mokiniai ne tik turėjo progą parodyti savo gebėjimus, išmonę, bet ir įgyti verslo žinių pristatydami bei parduodamu savo gaminius. Jei parduoti nepasisekė, darbelius buvo galima mainyti, dovanoti, skanauti…