Dovanočiau Jums saulę,
Tik pasiekti negaliu.
Tad priimkit, mieli seneliai,
Bučinėlių pilną saują.

Kokia graži mūsų mokyklos tradicija – vieną vakarą pakviesti mokinių senelius, bočelius, močiutes, babytes į mokyklą! 🥰🥰🥰Su vaišėmis, iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių, šį penktadienio vakarą suvažiavo 2 c klasės senoliai.
Mokinukai pasakojo mieliems mūsų svečiams apie mokyklą, aprodė savo klasę, žaidimų kambarį, vedžiojo po kabinetus, įvairias mokyklos erdves. Salėje vyko šventinis koncertas 🎼🎭🥁. Džiaugsmo ašaros riedėjo, kai anūkėliai tarė gražiausius žodžius savo seneliams, dainavo, šoko, fleitavo, dovanojo pačių pagamintus angelus.
Visus į bendrą šeimos ratą subūrė senelių dainuojamos lietuvių liaudies dainos, nuostabiai nepakartojamos improvizacijos fortepijonu 🎹.
Dėkojame klasės tėvelių bendruomenei, taip šauniai prisidėjusiems prie šventės organizavimo! 🙏