2024 m. kovo 27 d.1 b klasės mokinukai lankėsi Domo tėvelių darbovietėje. Sužinojome, kad AB ,,Pakaita“ gamina net P. Mašioto pradinės mokyklos mokiniams mokyklines uniformas. Pamatėme visus gamybos etapus, sužinojome kokių profesijų žmonės atlieka šiuos darbus. Vaikams ypač patiko tikrinti audinių kokybę, pamatyti kaip kerpamos uniformų detalės. Edukacijos pabaigoje pirmokai turėjo prisiminti ir iš eilės išvardinti uniformos gaminimo darbų seką. Suskaičiavome – net 9 gamybos etapai, kol tu gali savo rūbų spintoje pasikabinti naują uniformą. Vaikai tapo dizaineriais ir bandė sau sukurti megztinį. Vėliau laukė didžiulė staigmena – kiekvienam mokinukui įteiktas rūbų maišelis su jo užrašytu vardu. Nuoširdžiai dėkojame Domo Vasyliaus tėveliams už įdomią edukaciją ir šiltą priėmimą. Grįžome laimingi ir pilni įspūdžių.