Saulėtą 2023-09-16 šeštadienį įvyko 1b klasės, kurios vadovė yra mokytoja Vida Judokienė, mokinių ir jų tėvelių susitikimas ,,Juodelynės“ sodyboje.
Gausus būrys mažųjų mokinukų kartu su jų sesėmis, broliukais smalsiai tyrinėjo mokslo ir žinių pasaulį- mokėsi pūsti burbulus, lankstyti iš balionų mėgstamas figūrėles, stebėjo kaip vanduo gali įgyti skirtingus pavidalus, gamino glotnučius, mokėsi šokti Havajų šalies ritmingus šokius su herojėmis- Pirate ir Vajana.
O kur dar begalė estafečių,kurias pravedė į šventę atvykę šunyčiai Patruliai.
Visos šventės metu vaikučiai galėjo mėgautis dekoracijomis ant veidukų,kurias atliko šunytė Deizė.
Klasės tėveliai taip pat nesnaudė- aktyviai žaidė susipažinimo žaidimus.Po jų sekė – garsų ir gamtos kvapų atpažinimo žaidimai.
Šventę vainikavo šalto ledo šou, visų plačios šypsenos, geros emocijos, saulės šiluma ir nuoširdus Mokytojos ištartas -„ačiū“!
Pagarbiai, 1 b klasės bendruomenės pirmininkė Gita Kaminskienė