Gruodžio pradžioje, tradiciškai, pradėjome savo mokyklos Advento rytmečių tradiciją.
Džiaugiamės, kad su mumis kartu rytmetį pasitiko nuostabiai šiltas ir nuoširdus žmogus – Šilainių parapijos klebonas kun. monsinjoras Augustinas Paulauskas (anksčiau savo tarnystę ėjęs Raudondvario parapijoje, labai mylimas ir gerbiamas žmonių).
Svečias pasveikino visus su Advento pradžia, priminė švenčių laukimo prasmę mūsų tikėjime, gyvenime, kasdienoje… Klebonas kun. monsinjoras Augustinas dėkojo ir džiaugėsi galimybe pabūti kartu, be galo gėrėjosi mokinukų nuoširdumu, atliekamomis giesmėmis, dainelėmis.
Tikybos mokytojas (visų mūsų mokinukų dievinamas ir mylimas) Kęstutis, visiems priminė, kad Adventas – ne tik ypatingas laikas, bet ir ypatingas jausmas. Jausmas, kuris tarsi pakylėja, verčia pajusti artėjančių Didžiųjų metų švenčių laukimo jaudulį ir džiaugsmą.
Visi sutarėme, jog kiekvieną savaitę darysime gerus darbus – taip visi kartu nuveiksime labai daug gerų dalykų, o jeigu dar juos padauginsime – gerų darbų bus dar daugiau.
Drauge uždegėme ir pirmąją – Vilties žvakelę 🕯️.
Uždekime ją visi ir savo širdyse. Juk visada Žmogaus gyvenime gyvena Viltis. Dalinkimės gerumu, jis nieko nekainuoja, bet labai daug dovanoja.
Perduodame ir visiems tėveliams, mokinukų šeimos nariams dalelę mūsų bendrų akimirkų…