Kauno Prano Mašioto pradinėje mokykloje bus vykdomas Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas. Nacionalinė švietimo agentūra parengė užduotis, vykdymo tvarką ir taisykles.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

Preliminariais NŠA duomenimis, šiais metais NMPP dalyvaus 28332 ketvirtokai, 29582 šeštokai ir 26528 aštuntokai, tai sudaro atitinkamai 97,8, 97,7 ir 97,8 proc. šių klasių mokinių visose šalies bendrojo ugdymo įstaigose.

NMPP DATOS

Pirmieji žinias pradės tikrintis ketvirtokai:

balandžio 1-4 d. jie atliks skaitymo,
balandžio 5-6 d. – matematikos,
balandžio 7-8 d. – pasaulio pažinimo testus.

ATASKAITAS GAUS VISI

Netrukus po mokinių pasiekimų patikrinimo Nacionalinė švietimo agentūra pradės rengti NMPP rezultatų ataskaitas kiekvienam mokiniui ir jo tėvams, mokytojams ir mokykloms.

Ataskaitos leis visos šalies mastu įvertinti kiekvieno moksleivio pasiekimus: atskleis, kuriose srityse jie yra stiprūs, o kur reikia pasitempti.

Patikrinimo rezultatai padės ir mokytojams, ir tėvams objektyviai įvertinti mokinių žinias ir atitinkamai nukreipti jų pastangas siekiant dar geresnių rezultatų.

Daugiau informacijos rasite NŠA tinklapyje: