2021 m. vasario 15 dieną  baigėsi Kauno miesto mokyklų 2–4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Kol žodis gyvas – bus gyva jį dovanojus Lietuva“, skirtas paminėti Lietuvos valstybinėms šventėms ir poetės Ramutės Skučaitės artėjančiam 90 metų jubiliejui. Jo tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašto įgūdžius.

Visiems konkurso dalyviams, visiems neabejingiems dailiam raštui, mokantiems bei norintiems rašyti aiškiai, dailiai ir taisyklingai, šis Ramutės Skučaitės palinkėjimas: „Tai kas, kad ranka parašytos raidės balsas už internetinį ženklą tylesnis, bet toji kukli raidelė – juk vienintelė – visam pasauly vienintelė! – tyliai, kiekvieno jūsų  balsu prašnekus. Mylėkim ją – ir tą gražų rašto vėrinį, kurį dabar kuria jūsų rašančios rankos. Tebus jis, toks šiltas, jūsų suvertas, Lietuvai papuošti.“

Gabija Mašalaitė, Kauno P. Mašioto pradinės mokyklos, 4 c klasės mokinė  tapo laureate.